Agata Strącel wykonaniem utworu z repertuaru  Anny Jantar wprowadziła gości w nostalgiczny nastrój. Nie zabrakło też roztańczonych dzieci z Powiatowego Ogniska Baletowego w Jarosławiu oraz Grupy Senioralnej z Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. Stowarzyszenie Rekonstrukcyjno-Historyczne „Pąsowa Róża” zachwyciło gości pokazem mody w stylu retro . Część artystyczną zakończył koncert akordeonowy w wykonaniu Mateusza Piliszko. A rozstrzygnięcie konkursu plastycznego („Nie widać, a boli – dbaj o zdrowie psychiczne”) organizowanego przez SP ZOZ doprowadziło całe spotkanie do końca.

Goście chętnie korzystali z porad „Kącika Zdrowia” przygotowanego przez studentów PANS w Jarosławiu oraz odwiedzali  „Kącik Kreatywny”, przygotowany przez uczniów ZSSiB w Jarosławiu. Po części oficjalnej można było zintegrować się przy muzyce DJ’Hano oraz skosztować specjałów pochodzących ze szpitalnej kuchni.

Imprezę zorganizowała i poprowadziła Katarzyna Michalik.

na zdjęciu pokaz tańca dzieci z Powiatowego Ogniska Baletowego w Jarosławiu
zdjęcie przedstawia Mateusza Piliszko grającego na akordeonie
praca plastyczna nr1
praca plastyczna nr2
na zdjęciu osoba przemawiająca-Irena Puszkarz
zdjęcie przedstawia tańczącą młodzież z Powiatowego Ogniska Baletowego w Jarosławiu
praca plastyczna nr3
zdjęcie przedstawia Grupę Senioralną z Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu
zdjęcie przedstawiające budynek w którym mieści się Sala Terapetyczno Edukacyjna
na zdjęciu osoba przemawawiająca-dyrektor szpitala Józef Długoń
na zdjęciu osoba przemawiająca, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego-Anna Huk
zdjęcie przedstawia członków Stowarzyszenia Rekonstrukcyjno Historycznego Pąsowa Róża
na zdjęciu dzieci z Powiatowego Ogniska Baletowego w Jarosławiu
zdjęcie przedstawia przecięcie wstęgi przez gości honorowych
na zdjęciu osoba przemawiająca-starosta jarosławski Kamil Dziukiewicz