Agata Strącel wykonaniem utworu z repertuaru Anny Jantar wprowadziła gości w nostalgiczny nastrój. Nie zabrakło też roztańczonych dzieci z Powiatowego Ogniska Baletowego w Jarosławiu oraz Grupy Senioralnej z Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. Stowarzyszenie Rekonstrukcyjno-Historyczne „Pąsowa Róża” zachwyciło gości pokazem mody w stylu retro . Część artystyczną zakończył koncert akordeonowy w wykonaniu Mateusza Piliszko. A rozstrzygnięcie konkursu plastycznego („Nie widać, a boli – dbaj o zdrowie psychiczne”) organizowanego przez SP ZOZ doprowadziło całe spotkanie do końca.
Goście chętnie korzystali z porad „Kącika Zdrowia” przygotowanego przez studentów PANS w Jarosławiu oraz odwiedzali „Kącik Kreatywny”, przygotowany przez uczniów ZSSiB w Jarosławiu. Po części oficjalnej można było zintegrować się przy muzyce DJ’Hano oraz skosztować specjałów pochodzących ze szpitalnej kuchni.
Imprezę zorganizowała i poprowadziła Katarzyna Michalik.














