e-Rejestracja

Informujemy, iż w związku z integracją naszej placówki z Podkarpackim Systemem Informacji Medycznej,
istnieje możliwość zarejestrowania wizyt do poradni z poziomu portalu PSIM.

 
loading...
Poradnia Zdrowia Psychicznego
Poradnia Psychologiczna
Poradnia Psychoterapii
Zespół Leczenia Środowiskowego
Punkt Zgłoszeniowo-Koordynacyjny
Por.Lecz.Uzależnień
Poradnia Neurologiczna
Dział Rehabilitacji
Poradnia Zdrowia Psychicznego

Rejestracja pn.-pt. w godz: 7.25-18.00 pod nr telefonu: 16 624 05 94

 

Aktualnie przyjmują:

 

   lek Adamczyk Tomasz Gab. 127 czwartek w godz.14.00-18.00
   lek Blajer Magdalena

Gab. 125
Gab. 121

poniedziałek w godz.08.00-12.30,
środa w godz.07.30-15.00
   lek Celińska Edyta Gab. 125 wtorek w godz.07.30-15.00
   lek Chmielowiec Anna

Gab. 130

wtorek, czwartek w godz.12.00-15.00
   lek Chmielowiec Arkadiusz Gab. 125 środa w godz.08.00-11.00
   lek Elżbieta Ferenc Gab. 127 środa w godz.08.00-12.00,
czwartek w godz. 08.00-12.00
   lek Michał Jakubiec Gab. 129 poniedziałek w godz.08.00-11.00
   lek Maria Kalinowska-Czarska Gab. 129 wtorek-czwartek w godz.08.00-15.00
piątek w godz.08.00-10.00
   lek Ireneusz Kruzel Gab. 126 poniedziałek-piątek w godz. 07.30-14.30
   lek Marzena Makar Gab. 127 poniedziałek, wtorek w godz.10.00-14.00
  lek Milena Mikitka Gab. 125 piątek w godz. 10.00-14.00
   lek Arkadiusz Misiaczyński Gab. 127 czwartek w godz.12.00-15.00
   lek Joanna Ossadnik Gab. 121 czwartek w godz. 07.30-11.00
  lek Jakub Pata Gab. 130 wtorek w godz. 08.00-11.00
  lek Viktoriia Surzhenko Gab. 130 piątek w godz. 07.30-15.00
  lek Jacek Szopa Gab. 130 środa w godz. 15.00-18.00
  lek Monika Zajdel Gab. 110 piątek w godz. 07.30-15.00
01.06.2022
Poradnia Psychologiczna

Poradnia psychologiczna (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu) .

Przyjmują psycholodzy:

   Adamczyk Natalia Gab. 121 wtorek w godz.15.00-18.00
   Biały Krystian Gab. 121 poniedziałek w godz.07.30-15.00,
piątek w godz.14.00-18.00
   Cielec Paulina Gab. 121 piątek w godz.07.30-12.00
   Kruk Marta Gab. 107 wtorek w godz.07.30-11.00,
środa w godz.12.00-18.00
   Kryger Kinga Gab. 107 piątek w godz.08.00-12.00
   Jaromi Jagoda Gab. 107 czwartek w godz.11.30-15.00
   Liszkowicz Anna  Gab. 107 środa w godz.08.00-11.30
   Mazur Agnieszka Gab. 107 poniedziałek w godz.07.30-18.00
   Wasiuta Katarzyna Gab. 107 wtorek w godz.11.30-15.00
   Szacoń Anna  Gab. 107 czwartek w godz.08.00-11.30
01.10.2023
Poradnia Psychoterapii

Poradnia Psychoterapii ( po wcześniejszym uzgodnieniu terminu).

  Cielec Paulina Gab. 121

czwartek, godz. 15.00-18.00

piątek, godz. 12.00-14.00

  Dzieża Monika Gab. 105

czwartek, godz. 07.30-15.00

  Dzimira Mirosława
Gab. 105

poniedziałek, środa, piątek godz. 08.00-15.00

  Frąk Magdalena Gab. 105

wtorek, godz. 07.30-15.00

  Jasiewicz Ewa Gab. 130

poniedziałek, godz. 12.00-15.00

  Rybka-Oktaba Ewa Gab. 121

wtorek, godz. 07.30-14.30

środa, godz. 15.00-18.00

Zespół Leczenia Środowiskowego

 

 Imię i Nazwisko  Grupa
zawodowa
Harmonogram wizyt domowych
    PN WT ŚR CZW PT
Ireneusz Kruzel lekarz         12.30 - 14.30
Damian Nowacki lekarz 11.00 - 15.00   11.00 - 15.00    
Tomasz Adamczyk lekarz   07.30 - 15.00      
Monika Zajdel lekarz       12.00 - 15.00   
Natalia Adamczyk psycholog         07.30 - 15.00
Krystian Biały psycholog       07.30 - 15.00  
Marta Kruk psycholog 07.30 - 15.00        
Daniel Hanusewicz psychoterapeuta     13.00 - 15.00    
Małgorzata Bielaj pielęgniarka poniedziałek - piątek 7.30 - 15.00
Agnieszka Hryń pielęgniarka  poniedziałek - piątek 7.30 - 15.00
Agata Mazurkiewicz pielęgniarka  07.30 - 08.30     07.30 - 08.30   
Punkt Zgłoszeniowo-Koordynacyjny

Punkt Zgłoszeniowo-Koordynacyjny czynny codziennie od 8.00 do 18.00

tel. 16 624 06 50

Poradnia Leczenia Uzależnienia
  • Czynna 
    • poniedziałek w godz. 7.25 – 18.00
    • wtorek-piątek w godz. 7.25 – 15.00
  • Rejestracja telefoniczna: 16 624 05 37
Poradnia Neurologiczna

REJESTRACJA czynna: poniedziałek-piątek w godz. 7.25 – 15.00

Rejestracja telefoniczna pod nr telefonu: 16 624 05 95

 

lek. med. Anna Bogacz-Pękala Gabinet 1 poniedziałek - czwartek godz. 08:00 - 11:00
lek. med. Maria Konecka-Słota Gabinet 8 poniedziałek, wtorek, czwartek godz. 09:00 - 14:30
piątek godz. 08:00 - 12:00
lek. med. Janusz Kowal Gabinet 2 czwartek godz.08:00 - 11:00
piątek godz. 08:00 - 11:00
lek. med. Małgorzata Szubert-Walczak Gabinet 2 środa godz. 08:00 - 11:30
Dział Rehabilitacji Schorzeń Neurologicznych i Narządu Ruchu
  • Rejestracja czynna
    poniedziałek , wtorek - 7.00-18.00
    środa, czwartek, piątek - 7.00-17.00
  • Rejestracja telefoniczna: 16 624 05 38
  • Rehabilitanci przyjmują:
    poniedziałek - piątek godz. 7:00 - 18:00
 

Funkcjonalność e-rejestracji jest dostępna tylko dla pacjentów posiadających aktywne konto Pacjenta lub subkonto na portalu PSIM. Jeśli nie założyłeś konta Pacjenta na Portalu PSIM lub go założyłeś ale go nie aktywowałeś – nie zarejestrujesz się do lekarza przez Portal PSIM – musisz założyć i/lub aktywować konto Pacjenta – przejdź do sekcji "Jak założyć konto i subkonto w PSIM?"