Mieszkańcy powiatu jarosławskiego oraz powiatu lubaczowskiego, którzy są w kryzysie zdrowia psychicznego mogą skorzystać z oferty Punktu Zgłoszeniowo – Koordynacyjnym. W punkcie pracownicy udzielą wsparcia, zaproponują dalsze postępowanie diagnostyczno - terapeutyczne, pokierują do odpowiedniej formy pomocy.

Do Punktu Zgłoszeniowo – Koordynacyjnego można zgłosić się osobiście bez skierowania, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 18.00

Aby uzyskać pomoc można skorzystać z dowolnej formy kontaktu ( kontakt telefoniczny, mailowy lub wizyta osobista).

 1. Punkt Zgłoszeniowo – Koordynacyjny w Jarosławiu
  ul. Kościuszki 18, Jarosław
  Kontakt telefoniczny: 16 6240650
  Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 2. Punkt Zgłoszeniowo – Koordynacyjny w Lubaczowie
  ul. Dąbka 2, Lubaczów
  Kontakt telefoniczny: 665 788 180
  Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  O nas piszą – czytaj tutaj

  Jarosławskie Centrum Zdrowia Psychicznego oferuje profesjonalną i kompleksową opiekę ambulatoryjną i szpitalną mieszkańcom powiatu jarosławskiego oraz powiatu lubaczowskiego. Każdy z pacjentów otrzymuje specjalistyczne leczenie dobrane indywidualnie do swoich potrzeb i realizowane zgodnie z Planem Terapii i Zdrowienia. Wraz ze zmieniającym się stanem zdrowia pacjent może skorzystać z odpowiedniej formy i intensywności terapii płynnie przechodząc pod opiekę kolejnej jednostki organizacyjnej JCZP.

Komórki organizacyjne CZP:

Punkt Zgłoszeniowo – Koordynacyjny w Jarosławiu, Punkt Zgłoszeniowo – Koordynacyjny w Lubaczowie, Poradnia Zdrowia Psychicznego (PZP) w Jarosławiu, Poradnia Zdrowia Psychicznego (PZP) w Lubaczowie, Poradnia Zdrowia Psychicznego (PZP) w Lubaczowie – ZOZ R36, Zespół Leczenia Środowiskowego(ZLŚ) w Jarosławiu, Zespół Leczenia Środowiskowego(ZLŚ) w Lubaczowie, Oddział Dzienny Psychiatryczny w Jarosławiu, Oddział Psychiatryczny II w Jarosławiu